قالب وبلاگ

ماهان ، ماه زندگی مریم و علی
 
چت باکس


 وقتی راننده سرویس ماهان تماس گرفت و گفت که موقع آمدن به اداره تصادف کرده و ماهان رو با یه ماشین دیگه می فرسته ، با اینکه گفت اتفاقی نیافتاده و بچه ها همه خوبن دلم هزار راه رفت تا ماهان رسید ، هیجان زده بود شاید هم ترسیده بود . 

با آب و تاب جریان رو تعریف می کرد که ما داشتیم میومدیم یه ماشین 206 محکم زد به ما بعد ما افتادیم و عمو راننده زنگ زد به پلیس و ...  

+ مطمئنم که فرشته ها از بچه ها مراقبت می کنن ولی دل یه مادر همیشه نگرانه  

 امروز صبح مجری برنامه رادیویی می گفت هر روز فقط یه بار توی زندگی مون وجودداره یعنی مثلاً 5 اردیبهشت سال 91 فقط یه بار توی زندگی هر کسی هست و می گفت از لحظاتتون بیشترین استفاده رو داشته باشید تا بعدها افسوس نخورید . 

+ یادم باشد نوشت : قدر لحظاتمون رو بیشتر بدونیم

 

به ماهانم : 

وقتی فکر می کنم می بینم روزهای با هم بودنمون چقدر زود می گذرن ، تو حالا واسه خودت مردی شدی یه مرد کوچولو ، حالا دیگه وقتی از بیرون میایم خونه خودت دستای قشنگتو می شوری و من از این بابت خیلی خوشحالم ( بابت دست شستن همیشه با هم بحث داشتیم ).  

هنوز وقتی با ماشین بیرون میریم دوست داری شیشه رو پایین بیاری و بیرون رو نگاه کنی گاهی هم سرت رو روی دستات میزاری و توی آینه بغل ماشین خودتو نگاه می کنی و من از این فرصت استفاده می کنم و نگاهت می کنم و وقتی متوجه می شی یه لبخند قشنگ بهم می زنی . 

نقاشی کردن و کتابهای آموزشی رو دوست داری ولی تا وقتی که من همراهیت کنم وقتی دنبال کاری می رم تو هم اونا رو رها می کنی و دنبال پاره کردن کاغذها و چسبوندن اونها می ری . 

به دیدن کارتون علاقمند شدی و تام و جری ، شان د شیپ ، پت و مت و جدیداً نینجا ها رو دوست داری. 

هنوز روی مالکیت بابا علی خیلی حساسی و وقتی می گم بابا علی مال منه ، هرچی دستته کنار می زاری و می چسبی بهش و میگی باباعلی مال منه ، وقتی می بینی من غمگین نگات می کنم دلت به رحم میاد و میگی باشه باباعلی مال دوتامونه. 

دیشب بابا ازت پرسید ماهان یادته کوچیک که بودی چه اسمی رو واسه خودت انتخاب کرده بودی و سریع گفتی پیچ گوشتی فازمتر ، من و باباعلی تعجب کردیم که بعد از اینهمه وقت یادت مونده ولی اسم منو بابا علی رو به خاطر نداشتی خداییش منم یادم نبود ولی بابا علی چرا گفت اسم من سسه للی بوده و اسم خودش تانکور .

[ سه‌شنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1391 ] [ 08:23 ق.ظ ] [ مریم ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
امکانات وب
تعداد بازدید ها: 40283